Detaljer

Auktionsnummer: 6
Beskrivelse: Ubekendt kunstner 20. årh.: Fiskere trækker net op, olie på lærred, signeret med monogram AS, 38x51 cm.
Vurderingssum: 750

Tid tilbage: Afsluttet

Seneste bud: 1.100

Seneste bud

Tidspunkt Beløb
Forrige side | Næste side
[1] [2]