Detaljer

Auktionsnummer: 30
Beskrivelse: C. Balken 20. årh. CD: Maritimt motiv, olie på lærred, signeret, 21x27 cm.
Vurderingssum: 450

Startdato: 25/05/2021 kl. 15:24
Slutdato: 18/06/2021 kl. 20:00
Tid tilbage: Afsluttet

Seneste bud: 0

Seneste bud

Der er ikke budt på denne auktion.