Detaljer

Auktionsnummer: 21
Beskrivelse: K.E.Lundgren CD: Opstilling med blomster i vase, olie på lærred, signeret, 40x30 cm.
Vurderingssum: 300

Tid tilbage: Afsluttet

Seneste bud: 100

Seneste bud

Tidspunkt Beløb
Forrige side | Næste side
[1]