Detaljer

Auktionsnummer: 20
Beskrivelse: Laurits Sørensen (1882-1952)CD: Sejlbåd, olie på lærred, signeret, 30x32 cm.
Vurderingssum: 300

Tid tilbage: Afsluttet

Seneste bud: 450

Seneste bud

Tidspunkt Beløb
Forrige side | Næste side
[1]