Detaljer

Auktionsnummer: 19
Beskrivelse: Chr. Valentinussen (1903-1984)CD: Dreng fisker i åen, olie på lærred, signeret, 52x67 cm.
Vurderingssum: 500

Startdato: 25/05/2021 kl. 15:04
Slutdato: 18/06/2021 kl. 20:00
Tid tilbage: Afsluttet

Seneste bud: 0

Seneste bud

Der er ikke budt på denne auktion.