Detaljer

Auktionsnummer: 18
Beskrivelse: Niels Reumert f. 1949,CD: Farve komposition, litografi nr 68/68, signeret 1978, 76x56 cm.
Vurderingssum: 500

Startdato: 25/05/2021 kl. 15:03
Slutdato: 18/06/2021 kl. 20:00
Tid tilbage: Afsluttet

Seneste bud: 0

Seneste bud

Der er ikke budt på denne auktion.